Масаж стоп

В ногах знаходиться приблизно 25% всіх кісток нашого тіла. Саме на цю систему припадає основне навантаження, як при звичайній ходьбі, так і при заняттях спортом.
Стопа людини має 26 кісток, 33 суглобів, 107 зв’язок, 19 м’язів і сухожиль.
Стопи – складна і надійна «конструкція», що дозволяє нам прямо ходити і стояти. Існує чимало професій з довгим щоденним перебуванням на ногах.
Динамічне навантаження укупі з «неправильним» взуттям можуть привести до деформації стоп, плоскостопості і серйозних проблем з хребтом, суглобами, венами.
80% усіх захворювань шиї походить в стоп, і на в омег ми повторюємо, що організм людини кожна його «деталь» незамінна та взаємопов’язана.
На стопах знаходяться меридіани та функціональні точки, пропрацювання який благоприємно впливає на роботу певних органів та систем, в залежності від індивідуальних особливостей здоров’я кожного пацієнта масажу стоп допомагає стимулювати або по гнітити роботу органів та систем.
Ми володіємо, тайським, китайським, балійським, класичним, міофасціальний, лікувально-реабілітаційними техніками масажу стоп та імобіізації.
Foot масаж:
⁃ знамає втоми ніг та усього організму
⁃ позбавляє болю в спині
⁃ покращує настрій
⁃ гармонізує емоційний та психологічний стан
⁃ усуває набряки
⁃ прискорює мікроцеркуляцію до судин ніг
⁃ благоприємно впливає на репродуктивну систему
Попереджає такі захворювання:
⁃ плоскостопість
⁃ вальгусну та варусну деформацію стоп
⁃ п‘яткову шпору
⁃ деформацію великого пальця стопи
Після робочого трудового дня масаж стоп стане блаженною насолодою та гарантованим відпочинком і найкращим методом зняття втоми. І не дивно про масаж стоп були відомості в індійській традиції п’яти тисяч років тому, про масаж ніг можна прочитати у ведичній, античній культурі.
Стародавній Єгипет також надає свідчення з 2500 р. до н.е. Гробниця лікаря Анхмахора була знайдена в Саккарі, місці поховання фараонів. Малюнки на стіні гробниці багато хто вважає найдавнішим рефлексологічним зображенням.
А сьогодні ми маємо у вільному доступі знання, які зароджувалися сторіччями та передавалися від монахів, лікарів, науковців.
Записатися