Записатися

1300 грн.

Спортивний масаж

Спорт – наше життя, генератор сили та енергії, джерело здоров’я та версія вашої досконалості.

Спортивний масаж часто використовується спортсменами, для підтримки здоров’я, фізичних показників, збільшення працездатності. Цей вид масажу спрямований на підготовку м’язів до інтенсивних тренувань, попередження травм, та метод допомогти м’язам відновитися після інтенсивних навантажень, або травм.

Але він підходить не лише спортсменам, безліч людей полюбляють сильні інтенсивні масажи, тому ми опираємося на індивідуальні побажання людини та поріг нервової чутливості.

Спортивний масаж проводиться перед тренуванням або змаганням з метою підготовки нервово-м’язового апарату, серцево-судинної та дихальної систем, збільшення еластичності м’язів та амплітуди руху суглобів. Після тренування та змагань проводиться відновлюючий масаж.

Ціль – відновлення функціонального стану спортсмена і підвищення фізичної працездатності, а також зняття загальної втоми.

Масаж дає можливість видалити молочну кислоту і дозволити кисню і поживним речовинам краще надходити в клітини. Завдяки чому наш організм досить швидко відновлюється, а результати після тренувань не змушують на довго чекати. Такий вид масажу є глибокотканним інтенсивним з використанням ручних прийомів, інструментвльних, аби пропрацювання тіла було на всіх рівнях.

Звісно ми завжди враховуємо індивідуальні особливості та потреби кожного пацієнта. Кожен організм є незвіданою системою, пізнання якої тривало на протязі сторіччя, і по сьогоднішній день наука має безліч запитань до «міні галактики» а наша студія розвивається у ногу з медициною та застосовуємо різноманітні техніки та інструменти для покращення якості вашого здоров’я.

Записатися