Записатися

1700 грн.

Тайський масаж

Тайський традиційний масаж побудований на теорії буддиської філософії про життєву енергію.
Традиційний Масаж був побудований 1000 років тому на принципах життєвої сили, енергії та енергетичних лініях, які втілили в життя Буддиські монахи.

Гармонізація життєвого потоку енергії в лініях, усунення “енергетичних блоків” – дають змогу текти життєвій енергії плавно, відновлюючи фізичне тіло людини та оздоровлюючи організм.

Тайський масаж — найдавніший метод традиційної тайської медицини, поряд із лікуванням травам й медитацією. Він помітно відрізняється від класичного масажу з маслом. Його прийоми, поєднують роботу з меридіанами та функціональними точками, які відповідають за роботу певних органів та систем, можемо як стимулювати так і заспокоювати роботу організму.

Невід’ємною частиною тайського масажу являється пасивна йога, найрізноманітніші скрутки та прийоми стрейчингу.

Thai tradition massage —системний вплив на духовний та фізичний стан людини. Тому замість слова “масаж” радше пасує вираз “тайська лікувальна система”.

Народна традиція стверджує, що започаткував тайський масаж Джівака Кумар Бгаччху. Він жив близько 2500 років тому, лікарював і товаришував з Буддою. Донині його шанують як “батька тайської медицини”.

В студії тайський масаж виконує засновниця студія. Навчання проходила в Тайланді школа Wat Pho, що розташована при монастирі короля. Перша школа визнана в 1995 році освітою та медициною Тайланду.

У висококваліфікованому, майстерному виконанні ви можете не піддаватися сумніву.

Виконується такий масаж на матові, через спеціальне кімано, завдяки пальців, ладонь, передпліч, колін та стоп.

У Тайський традиційний масаж входить робото з тілом від кінчиків пальців ніг до макушки голови.

Техніка, яка не лишає без вражень жодну людину, вона закохує у себе та приголомшує, долає скептицизм та бар’єри прискіп…

Такий вид варто спробувати хоча б раз у житті, і наврядчи він стане крайнім.

Записатися