Записатися

IASTM масаж

Інструментальна мобілізація м’яких тканин завдяки моїм АВТОРСЬКИМ формам інструментів:

▪️ Чайка
▪️ Бумеранг
▪️ Плавник
▪️ Хвостик
▪️ Пінгвін
▪️ Штопор

Це 6 одиниць МАГІЇ

Саме вони стали для мене відкриттям в роботі на рівні фасціі, зі спайками, рубцями, шрамами, фіброзною тканиною (целюліт в тому числі). Це саме та методика, що покращила моі результати в роботі з пацієнтами.

IASTM Ремоделює рубцеві тканину та попереджає адгезію (зчеплення тканин, зяднання двох різних поверхонь за допомогою волокнистої з’єднувальної тканини, що утворюється у запаленій або травмованій зоні).

І саме по причині адгезії амплітуда руху в суглобі зменшується а здатність до розтягування м’язів відповідно вкорочується.

Тому ще часто дівчатка, які прагнуть сісти на шпагат, не можуть досягти результату протягом тривалого часу.

Гнучкість та об’єм в руху в суглобі значно збільшується.

При інструментальній мобілізації м’яких тканин виробляють контрольовані мікроушкодження уражених структур, у відповідь на які в зонах впливу розвивається запальна реакція. Запалення запускає каскад відновлювальних процесів, в ході яких ділянки фіброзної або рубцевої тканини, що утворилися в результаті травм або хірургічних втручань, розсмоктуються і замінюються нормальною сполучною тканиною.

І це той метод який я досить давно використовую, як один із методів відновлення власного тіла. Саме завдяки IASTM результати відчутно лише за один сеанс.

Записатися